ساخت وبلاگ

ساخت وبلاگ رایگان

ایجاد و ساخت وبلاگ

ساخت وبلاگ رایگان - ساخت وبلاگ

وبلاگ رایگان
وبلاگ - ایجاد وبلاگ
ساخت وبلاگ بیر بلاگ- ساخت وبلاگ- ایجاد وبلاگ - ایجاد وبلاگ رایگان
 • امکانات بی نظیر

  بیربلاگ با ارئه امکانات بی شمار و متفاوت با دیگر سرویسهای وبلاگ دهی مکان خوبی برای وبلاگ نویسان و حتی وبمستران ایرانی می باشد

  وبلاگ رایگان
 • آسان بنویسید،بهترین انتشار کنید

  ساخت وبلاگ
 • !شروع خوب

  ساخت وبلاگ رایگان
 • birblog.ir بیر بلاگ

  متفاوت ترین سیستم وبلاگ دهی

  ساخت وبلاگ رایگان
بیر بلاگ بیر بلاگ ایجاد وبلاگ وبلاگدهی
گزارش تخلف

نحوه ساخت سایت یا وبلاگ رایگان در  بیربلاگ


برای ایجاد سایت یا وبلاگ رایگان در بیربلاگ تنها کافیست در بخش ساخت وبلاگ فرم مربوطه را کامل کنید.

http://birblog.ir/upload/admin/1426418196.png

در فرم ثبت نام وبلاگ یا سایت رایگان می بایست یک نام کاربری (username) برای خود در نظر بگیرید و توجه داشته باشید که آدرس اینترنتی وبلاگ یا سایت شما بصورت www.username.birblog.ir خواهد بود، بنابراین اگر آدرس خاصی مد نظر شماست بطور مثال www.yourname.birblog.ir تنها کافیست نام خود (yourname)را به عنوان نام کاربری وارد کنید. در انتخاب نام کاربری خود دقت کنید(آدرس اینترنتی سایت یا وبلاگ شما بر اساس این نام تعیین می شود ) تا در آینده نیاز به تغییر آدرس وبلاگ و ایجاد وبلاگ جدید نشوید..

کلمه رمز

در فرم ثبت نام از شما خواسته خواهد شد که کلمه رمزی را نیز برای ورود به بخش مدیریت و ارسال مطالب در وبلاگ یا سایت خود مشخص کنید. در انتخاب کلمه رمز بهتر است عبارات یا کلماتی را در نظر بگیرید که به خاطر سپردن آن برای شما آسان باشد و در عین حال قابل حدس توسط دیگران نباشد. از در نظر گرفتن کلمه رمزهایی مانند 1234 ، خود نام کاربری و یا دیگر موارد قابل حدس برای سایت یا وبلاگ جدا خودداری کنید .

ادرس ایمیل خصوصی

ایمیلی که در این بخش وارد میکنید در نزد سایت ساز بیربلاگ محفوظ هست و در جایی نمایش داده نمیشود.این ایمیل تنها برای ارسال نام کاربری و کلمه عبور و یا دیگر پیامهای سایت یا وبلاگ مورد استفاده قرار میگیرد و در وبلاگ شما نمایش داده نخواهد شد.ورود ایمیل خصوصی الزامیست وپس از ثبت نام ، نام کاربری و کلمه عبور برای ورود به بخش مدیریتی وبلاگ یا سایت شما به این ایمیل ارسال خواهد شد.

http://birblog.ir/upload/admin/1426418679.png

موضوع سایت 

در این قسمت تقسیم بندی موضوعات وبلاگ بصورت پیش فرض وجود دارد شما از میان موضوعات در نظر گرفته شده آن که  به موضوع مطالب شما مربوط و یا نزدیک تر است را  انتخاب نمایید .این گزینه برای معرفی بهتر وبلاگ شما به موتورهای جستجو در نظر گرفته شده است.

http://birblog.ir/upload/admin/1426419139.png

عنوان سایت یا وبلاگ

عنوان وبلاگ شما کاملا وابسته به سلیقه نویسنده وبلاگ است.
پیشنهاد میکنیم عناوین تکراری و بسیار معمول و یا عنوان دیگر وبلاگ های مشهور را برای وبلاگ خود انتخاب نکنید. یک عنوان اختصاصی به خوانندگان وبلاگ شما کمک خواهد کرد تا آنرا راحت تر به خاطر بسپارند. لطفا با در نظر گرفتن فرهنگ ، قوانین و عرف رایج در ایران نسبت به انتخاب عنوان وبلاگ اقدام نمایید

شرح سایت یا وبلاگ

نوشتن یک توضیح کوتاه برای وبلاگ می تواند به خوانندگان کمک کند تا با سرعت بیشتری با نوع مطالب وبلاگ یا نظرات نویسنده آن آشنا شوند.
بنابراین انتخاب شرحی مناسب به شما کمک میکند وبلاگ بهتری داشته باشید.بخاطر داشته باشید که موتورهای جستجو برای معرفی کوتاه و مختصر وبلاگ شما از این قسمت استفاده می نمایند.

نام نویسنده

شما میتوانید هر نامی را به عنوان نام نویسنده وبلاگ یا سایت وارد کنید. این نام میتواند نام واقعی شما و یا نام مستعار شما باشد. این یک فرضیه هست که اکثر خوانندگان تمایل دارند نام واقعی نویسنده وبلاگ را بدانند و با آن وبلاگ ارتباط بهتری برقرار میکنند.

ایمیل نویسنده


لزومی در پر کردن ایمیل نویسنده وبلاگ نیست ولی بایستی توجه داشته باشید که در صورتی که ایمیل نویسنده وبلاگ را وارد کنید مشخصات وبلاگ مانند( نام کاربری و کلمه عبور ) به این آدرس ایمیل ارسال خواهد شد.

منطقه زمانی


http://birblog.ir/upload/admin/1426419370.png

شاید شما در منطقه دیگری خارج از ایران باشید و مایل باشید زمان ارسال مطالب به سایت یا وبلاگ اتون را با زمان منطقه جغرافیایی محل سکونت خود تنظیم کنید. در چنین شرایطی می توانید منطقه زمانی دلخواه خود را ار فهرست مناطق زمانی انتخاب کنید.

قوانین و مقررات استفاده از وب‌ بیربلاگ


براي ساخت وبلاگ یا سایت در بیر بلاگ ، لطفا قوانین استفاده از آن را به‌ دقت مطالعه فرمائيد. توجه نمائید كه آغاز عضويت و شروع استفاده شما از بیربلاگ، به منزله موافقت شما با قوانین اعلام ‌شده برای استفاده از آن میباشد.


بعد از تکمیل مراحل ثبت نام بر روی دکمه قبول قوانین و ثبت سایت کلیک کنید.

 

 

:: ورود اعضاء
:: بروز شده ها

املاكيا

املاك

سامانه پيامك صوتي

سامانه پيامك صوتي

پرستو وب

نسيم يادها

زلال بارون

آب و آينه

مواد افزودني بتن و فوق ...

آشنايي با انواع مواد افزودني بتن

گستره ي البرز

تسنيم برف

:: جدیدترن ها

پرستو وب

نسيم يادها

زلال بارون

آب و آينه

گستره ي البرز

تسنيم برف

در مسير رود

رودخانه ماه

آموزش بازاريابي | مشاوره ...

آموزش شيوه هاي بازاريابي

قاب چوبي

رنگ لعاب

:: تصادفی

خريد گردنبند مرغ آمين | ...

خريدن يك گردنبند خوب مرغ آمين,سايت براي خريد هديه,فروش هديه گردنبند دخترانه

تحصيل در چين

اطلاع رساني درباره شرايط تحصيل در چين

رايانه كمك

مركز پاسخگويي به سوالات رايانه

كيان وكتور

طرح و نقش

عي سي رنك

عي سي رنك

afruz

afruz

:: آمار سایت
امروز : 3,687
دیروز : 22,415
افراد آنلاین : 44
همه : 31,645,993